Kategorie zboží
Zrychlené objednávání

Hodnocení zákazníků
25.05.2024
Perfektní dodávka zboží.
02.05.2024
30.04.2024
Rychle, spolehlivě
24.04.2024
rychlost, spolehlivost, ochota - dokážou sehnat i zboží, které není v obchodě. Spolupracuji s obchodem již 4 roky a budu spolupracovat i nadále.
Mefisto2000.cz (https://www.mefisto2000.cz/)
«

popisovač V Board Master stíratelný modrý

NOVINKA
popisovač V Board Master stíratelný modrý
Doprava po Praze ZDARMA
kód zboží: o40417
DPH: 21%
bez DPH: 41,60 Kč
s DPH: 50,34 Kč
+ks
-

Popis popisovač V Board Master stíratelný modrý

Akce popisovač+náplň ZDARMA
Stíratelný popisovač na bílé tabule s výměnnou náplní. Moderní technologie zajišťuje intenzivní barvy viditelné i z velké vzdálenosti. Kulatý hrot, šíře stopy 2,3mm, Přátelský k životnímu prostředí.
Technická inovace, V-BOARD MASTER je popisovač na bílou tabules s viditelným stavem tekutého inkoustu a vyměnitelnou náplní. Nový inkoustový systém nabízí okamžité psaní bez protřepávání či pumpování, stejně jako plynulý výdej inkoustu: zapomeňme na popisovače, které píší čím dál tím méně, čím více se používají. Budete nadšeni intenzivními a zářivými barvami V-BOARD MASTER. Tento popisovač je součástí řady Begreen, vyrobené z recyklovaného plastu. Společně můžeme spoustu věcí změnit, a pomoci tak chránit surovinové zdroje naší planety. Výrobou V-Board Master Popisovač z recyklovaného plastu snižuje Pilot uhlíkovou stopu pera ve srovnání se stejným perem vyráběným bez využití recyklovaného plastu. Tím to ale nekončí: Pokud alespoň třikrát vyměníte náplň, vyrovnáte tak emise oxidu uhličitého. Od výroby až do konce životnosti produktu se odhaduje, že nákup tohoto pera Begreen a jeho trojnásobné doplnění náhradní náplní sníží celkový dopad pera na životní prostředí o -75%** ve srovnání s nákupem dalších 3 nových per. I tak malé gesto může významně změnit náš boj proti změně klimatu!

Výrobek s vyměnitelnou náplní je hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí.
Snadno smazatelný inkoust speciálně pro bílé tabule. Lze snadno smazat, zmizí beze stopy.
Vyrobeno z 91%* recyklovaného plastu (s výjimkou vyměnitelných částí), abychom snížili dopad na životní prostředí.
S víčkem